Hotel na Półboru
Hotel na Półboru

Piękne położony hotel w dogodnej lokalizacji między Sieradzem, a Zduńską Wolą, niedaleko nowej trasy S8. Hotel zajmuje się organizacją imprez firmowym, konferencji, wesel. W hotelu dostępne są dwie świetne restauracje.

Pensjonat Europa
Pensjonat Europa

Pensjonat Europa to wyjątkowe miejsce na mapie Brzezin. Pensjonat oferuje 10 dniowe turnusy zdrowotne. Jest to też świetne miejsce na organizacje szkoleń, warsztatów czy też imprez firmowym.

Willa Amaretto Wisła
Willa Amaretto Wisła

Strona internetowa Willi Impresja położonej w sercu turystycznej miejscowości górskiej - Wisły. Bardzo dobra lokalizacja i wysoka jakość świadczonych usług to jest to co wyróżnia willę na tle bazy noclegowej w Wiśle.

Leśne apartamenty
Leśne apartamenty

Leśne Apartamenty to wyjątkowe miejsce w Borach Tucholskich. Stary, odrestaurowany dworek położony w samym centru rezerwatu Biosfery Unesco. Dom ma do zaoferowania cztery wygodne i świetnie urządzone apartamenty.

Komfortowe apartamenty Zakopane
Komfortowe apartamenty Zakopane

Komfortowe apartamenty Zakopane - Willa położona jest praktycznie w samym centrum Zakopanego przy Krupówkach, skąd blisko do Zakopiańskich karczm. Willa Jak w domu to także rewelacyjne miejsce na wypady górskie, czy też przystań dla narciarzy.

1

© 2010 Select Star - Tomasz Węgrewicz