Polska Jakość
Polska Jakość

Fundacja Wsparcia Polska Jakość zajmuje się certyfikacją systemów zarządzania, a także prowadzi projekty wsparcia dla wielu branż w Polsce.

kategorie: Szkolenia
VVC
VVC

Firma VVC zajmuje się wdrażanie certyfikatów ISO w firmach. VVC gwarantuje uzyskanie certyfikatu i posiada najlepszą ofertę na rynku. Nowością jest pomoc placówką medycznym w zdobywaniu kolejnych punktów potrzebnych podczas certyfikacji NFZ.

kategorie: Szkolenia, Consulting
Boston House
Boston House

Boston House to jedna z największych i najlepszych szkół językowych w Pabianicach. Wiele języków i wiele stopni zaawansowania. Szeroka kadra wyjątkowych i najlepszych lektorów. Zapraszamy w progi szkoły.

kategorie: Szkolenia, Edukacja
Erudio
Erudio

Centrum Kształcenia w Łodzi Erudio. W ofercie firmy wiele szkoleń od medycznych poprzez kosmetyczne po fotograficzne. Wyspecjalizowana kadra i szeroka oferta pozwala firmie sprostać wysokim wymaganiom uczniów.

kategorie: Szkolenia, Edukacja
Tagi: erudio
Studio Cynamon
Studio Cynamon

Studio Cynamon to firma prowadzona przez profesjonalną doświadczoną wizażystkę i stylistkę Anię Jagielską. Dodatkową ofertą firmy jest fotografia rodzinna, okolicznościowa i portretowa. Najciekawszym punktem oferty są metamorfozy fotograficzne, połączone z wizażem i stylizacją a wszystko w zaciszu domowego studia.

Szkoła Psów K9
Szkoła Psów K9

Strona internetowa krakowskiej szkoły psów K9. Szkoła oferuje bardzo wiele różnych szkoleń, na przykład szkolenia obronne, specjalistyczne, podstawowe. Na stronie znajdą Państwo między innymi spis instruktorów, czy też bardziej szczegółowe opisy szkoleń.

kategorie: Zwierzęta, Szkolenia
1

© 2010 Select Star - Tomasz Węgrewicz