Boston House
Boston House

Boston House to jedna z największych i najlepszych szkół językowych w Pabianicach. Wiele języków i wiele stopni zaawansowania. Szeroka kadra wyjątkowych i najlepszych lektorów. Zapraszamy w progi szkoły.

kategorie: Szkolenia, Edukacja
Agrotraffic

Szukasz wyjątkowych ziół, lub zestawu przypraw? Agrotraffic to miejsce właśnie z takim asortymentem, rozkoszuj się przyprawami ze Świata dzięki nim.

kategorie: Transport
Pasja
Pasja

Sklep internetowy pełen inspiracji. W sklepie bardzo dużo książek o tematyce psychologicznej, gier, zabaw, łamigłówek. Istnieje też możliwość zakupów na prezent.

Kams-Stones
Kams-Stones

Firma Kams-Stones z Łasku zajmuje się sprzedażą kruszyw, takich jak: żwiry, otoczaki, piaski, węgiel. Firm posiada też dobrze wyposażony park maszynowy, dzięki czemu oferuje także usługi koparkom.

KriGall - urządzenia galwaniczne
KriGall - urządzenia galwaniczne

Krigall to firma z Wielunia zajmująca się galwanizacją i produkcją urządzeń i konstrukcji PCV i innych.

kategorie: Przemysł
Schimar
Schimar

Schimar to ogólnopolska hurtownia perfum i kosmetyków najlepszych i najbardziej znanych marek na Świecie. Na stronie szybki kontakt, a także skrócona oferta firmy.

kategorie: Chemia, Moda
Alpina - rowery Pabianice
Alpina - rowery Pabianice

Sklep rowerowy Alpina w Pabianicach. Oferuje szeroki asortyment rowerów, a także części i akcesoriów. Dodatkowo firma prowadzi serwis rowerowy. Zapraszamy na stronę firmy i jej wirtualny spacer.

kategorie: Sport
Sudex
Sudex

Firma Sudex zajmuje się produkcją, konfekcjonowaniem i sprzedażą produktów z grupy zdrowej żywności. Na stronie firmy katalog z jej oferowanymi produktami.

Alicja Jóźwiak
Alicja Jóźwiak

Strona internetowa pabianickiej szkoły jogi prowadzonej przez Alicję Jóźwiak. Na stronie galeria zdjęć, przydatne informacje o cenniku i terminach zajęć.

kategorie: Sport
Teo
Teo

Firma Teo zajmuje się sprzedażą maszyn rolniczych, nowych i używanych. Na stronie bogata oferta firmy, wszystkie maszyny opisane i ze zdjęciami.

kategorie: Rolnictwo
Fizjoopieka
Fizjoopieka

Fizjoopieka to profesjonalna i rzetelna opieka rehabilitanta w domu pacjenta. W ofercie fizjoopieki takie usługi jak masaż, kinezyterapia, fizykoterapia. Firma zajmuje się także dystrybucją wyposażenia ortopedycznego.

kategorie: Służba zdrowia
3 piętra
3 piętra

3 piętra to przestrzeń w centrum Łodzi która łączy: seniorów, dzieci, wszelkie inicjatywy szkoleniowe, warsztaty artystyczne i dodatkowo tematy zdrowiu i ekologii.

kategorie: OPP
Tagi: 3 piętra
Erudio
Erudio

Centrum Kształcenia w Łodzi Erudio. W ofercie firmy wiele szkoleń od medycznych poprzez kosmetyczne po fotograficzne. Wyspecjalizowana kadra i szeroka oferta pozwala firmie sprostać wysokim wymaganiom uczniów.

kategorie: Szkolenia, Edukacja
Tagi: erudio
Polskie Agarozy
Polskie Agarozy

Polskie Agarozy to serwis jedynego w Polsce producenta Agarozy, firmy dystrubuuje też na polski rynek sprzęt i akcesoria laboratoryjne i startuje w wielu przetargach.

kategorie: Farmacja
Tagi: agarozy
Medinea
Medinea

Medinea to centrum medyczne między Łodzią a Tomaszowem w miejscowości Kraszew. Medinea oferuje szeroki wachlarz usług medycznych, od rehabilitacji po gabinety specjalistyczne.

kategorie: Służba zdrowia
<<Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Następna strona>>

© 2010 Select Star - Tomasz Węgrewicz