Alpina - rowery Pabianice
Alpina - rowery Pabianice

Sklep rowerowy Alpina w Pabianicach. Oferuje szeroki asortyment rowerów, a także części i akcesoriów. Dodatkowo firma prowadzi serwis rowerowy. Zapraszamy na stronę firmy i jej wirtualny spacer.

kategorie: Sport
Sudex
Sudex

Firma Sudex zajmuje się produkcją, konfekcjonowaniem i sprzedażą produktów z grupy zdrowej żywności. Na stronie firmy katalog z jej oferowanymi produktami.

Alicja Jóźwiak
Alicja Jóźwiak

Strona internetowa pabianickiej szkoły jogi prowadzonej przez Alicję Jóźwiak. Na stronie galeria zdjęć, przydatne informacje o cenniku i terminach zajęć.

kategorie: Sport
Teo
Teo

Firma Teo zajmuje się sprzedażą maszyn rolniczych, nowych i używanych. Na stronie bogata oferta firmy, wszystkie maszyny opisane i ze zdjęciami.

kategorie: Rolnictwo
Fizjoopieka
Fizjoopieka

Fizjoopieka to profesjonalna i rzetelna opieka rehabilitanta w domu pacjenta. W ofercie fizjoopieki takie usługi jak masaż, kinezyterapia, fizykoterapia. Firma zajmuje się także dystrybucją wyposażenia ortopedycznego.

kategorie: Służba zdrowia
3 piętra
3 piętra

3 piętra to przestrzeń w centrum Łodzi która łączy: seniorów, dzieci, wszelkie inicjatywy szkoleniowe, warsztaty artystyczne i dodatkowo tematy zdrowiu i ekologii.

kategorie: OPP
Tagi: 3 piętra
Erudio
Erudio

Centrum Kształcenia w Łodzi Erudio. W ofercie firmy wiele szkoleń od medycznych poprzez kosmetyczne po fotograficzne. Wyspecjalizowana kadra i szeroka oferta pozwala firmie sprostać wysokim wymaganiom uczniów.

kategorie: Szkolenia, Edukacja
Tagi: erudio
Polskie Agarozy
Polskie Agarozy

Polskie Agarozy to serwis jedynego w Polsce producenta Agarozy, firmy dystrubuuje też na polski rynek sprzęt i akcesoria laboratoryjne i startuje w wielu przetargach.

kategorie: Farmacja
Tagi: agarozy
Medinea
Medinea

Medinea to centrum medyczne między Łodzią a Tomaszowem w miejscowości Kraszew. Medinea oferuje szeroki wachlarz usług medycznych, od rehabilitacji po gabinety specjalistyczne.

kategorie: Służba zdrowia
Kizomba Festiwal
Kizomba Festiwal

Strona internetowa międzynarodowego festiwalu Kizomby, który jak co roku odbywać się będzie w stolicy Polski, w Warszawie. Na festiwalu międzynarodowe gwiazdy kizomby i muzyki.

kategorie: Rozrywka
Chirurg Michał Józefiak
Chirurg Michał Józefiak

Strona wizytówka chirurga Michała Józefiaka. W witrynie znaleźć można zabiegi w których specjalizuje się Pan Michał, dokładny zakres usług wraz z cennikiem, oraz sprawdzić kwalifikacje.

kategorie: Służba zdrowia
GlasSystem
GlasSystem

Firma Glassystem zajmuje się remontami i wykończeniami wnętrz. Sztandarowy produkt firmy to ogrody zimowe, jednak oprócz tego zajmują się stolarką drewnianą i aluminiową, robi fasady i nawet najbardziej wymyślne wnętrza.

Eurexia
Eurexia

Eurexia jest dystrybutorem europejskich wędlin najwyższej jakości. Firma sprzedaje swoje produkty pod marką Goldoni. Klientami firmy są zarówno duże sieci handlowe jak i klienci indywidualni.

Tempusa
Tempusa

TempusA to Agencja Pracy Tymczasowej z siedzibami w Łodzi, Warszawie i Rawie Mazowieckiej. W serwisie aktualne oferty pracy z wybranych miast, a także możliwość pozostawienia CV przez szukających pracę.

kategorie: Consulting
ArTrans
ArTrans

ArTrans to firma zajmująca się rozliczaniem czasu pracy kierowców. Z usług ArTrans korzystają wszystkie firmy transportowe, które nie zajmują się tymi sprawami samodzielnie. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Radomsku.

kategorie: Transport
<<Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Następna strona>>

© 2010 Select Star - Tomasz Węgrewicz