Delikatesser
Delikatesser

Sklep internetowy z artykułami spożywczymi pochodzącymi z polski dla polaków mieszkających na stałe w Szwecji. Zapraszamy do zakupów.

Fundusz Lokalny
Fundusz Lokalny

Fundusz ma na celu wspieranie realizacji działań organizacji pozarządowych i/lub grup nieformalnych w obszarach uznanych wspólnie przez partnerów za priorytetowe: rozwiązywanie problemów społecznych, kultura, sztuka i nauka, partycypacja społeczna, zrównoważony rozwój.

kategorie: Edukacja
Happy Cloud
Happy Cloud

Sklep internetowy skierowany na Wyspy Brytyjskie w którego ofercie są przede wszystkim zjeżdżalnie i huśtawki dla dzieci. Asortyment ten z powodzeniem może być wykorzystywany na placach zabaw. Dodatkowo w sklepie wiele gadżetów związanych z zabawą.

 AMS Stańczyk Kancelaria Radców Prawnych
AMS Stańczyk Kancelaria Radców Prawnych

Kancelaria Radców Prawnych Stańczyk z Łodzi ma bardzo szeroki zakres usług od prawa cywilnego poprzez prawo budowlane, autorskie po przeprowadzanie szkoleń. Trzon kancelarii to Michał i Aleksandra Stańczyk. Firma prowadzi także porady on-line.

kategorie: Adwokaci
Słoneczne chwile - fotografia ślubna
Słoneczne chwile - fotografia ślubna

Strona internetowa dwójki fotografów z Łodzi, których specjalizacją jest fotografia ślubna i narzeczeńska. Oprócz zdjęć firma wykonuje także filmy i teledyski z wesel i ślubów. Na stronie znaleźć można wszystkie informacje na temat oferty, a także obejrzeć galerię realizacji.

Orchidsklepik
Orchidsklepik

OrchidSklepik to specjalistyczny sklep internetowy skierowany do pasjonatów i miłośników pięknych roślin jakimi są storczyki. W sklepie można kupić niespotykane w Polsce orchidee, zaopatrzyć się w doniczki, nawozy i ziemie do uprawy roślin.

kategorie: Ogród, Florystyka
Pro Futuro
Pro Futuro

Firma Pro-Futuro zajmuje się szeroko pojętą energetyką wiatrową. Firma projektuje i buduje farmy wiatrowe, przeprowadza audyty i serwisuje wiatraki. Na stronie znaleźć można dokładną ofertę i realizacje firmy.

kategorie: Energetyka
Bajera Trener
Bajera Trener

Strona internetowa trenerów osobistych Krzysztofa i Anety. Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń w Łodzi oraz Zgierzu.

kategorie: Sport
Kurier Warzywny
Kurier Warzywny

Kurier Warzywny to jedyny w swoim rodzaju sklep internetowy z ekologiczną żywnością, którą możesz zamówić z dostawą do domu. Wejdź do sklepu i znajdź zdrowe smakołyki dla siebie i rodziny.

Bartek Bygg
Bartek Bygg

Firma Bartek Bygg działa na terenie Norwegii. Firma projektuje i buduje domy w technologii szkieletowej. Na stronie znaleźć można zdjęcia i projekty już wybudowanych domów, a także znaleźć dane kontaktowe.

Szewband
Szewband

Szewband to producent taśm stabilzacyjnych wykorzystywanych w krawiectwie. Firma oprócz szewbandów produkuje krzywiki krawieckie. Zapraszany na stronę internetową i do zapoznania się z ofertą.

kategorie: Odzież
Nasza Okolica 24
Nasza Okolica 24

Nasza Okolica 24 to portal informacyjny stworzony dla mieszkańców Ozorkowa, Parzęczewa oraz ich gmin. W serwisie najświeższe informacje z życia gmin, informacje o imprezach, a także pokaźna baza firm z regionu. Firmy podzielone zostały na kategorie co ułatwia ich wyszukiwanie. W serwisie także forum na którym mieszkańcy mogą rozmawiać o nurtujących ich problemach.

Wieldox
Wieldox

Wieldox to firma sprzątająca z wielkopolski. W ofercie firmy Wieldox jest sprzątanie biur, domów, budynków użyteczności publicznej i wielu innych. Oprócz sprzątania firma zajmuje się także odśnieżaniem i pielęgnacją terenów zielonych.

kategorie: Sprzątanie
Uszczeltech
Uszczeltech

Uszczeltech to producent materiałów uszczelarskich takich jak: gambit, temac, frenzelit, polonit i klinger. Firma produkuje także wiele rodzai uszczelek i oringów. Zapraszamy do zapoznania się z jej ofertą.


kategorie: Przemysł
Studio Cynamon
Studio Cynamon

Studio Cynamon to firma prowadzona przez profesjonalną doświadczoną wizażystkę i stylistkę Anię Jagielską. Dodatkową ofertą firmy jest fotografia rodzinna, okolicznościowa i portretowa. Najciekawszym punktem oferty są metamorfozy fotograficzne, połączone z wizażem i stylizacją a wszystko w zaciszu domowego studia.

<<Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Następna strona>>

© 2010 Select Star - Tomasz Węgrewicz