Samira Zabrze
Samira Zabrze

Samira to salon urody w skład którego wchodzi salon kosmetyczny i fryzjerski położony w Zabrzu. W ofercie salonu wiele pozycji zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Samira wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i posiada wykwalifikowaną kadrę.

kategorie: Fryzjerstwo
IDT - Instytut Działań Twórczych
IDT - Instytut Działań Twórczych

Instytut Działań Twórczych wspiera wszystkie kreatywne działania. Fundacja została zarejestrowana w Łodzi. W chwili obecnej IDT prowadzi wiele programów, w tej chwili między innymi: słowiańska inspiracja, projekty kulturalne, czy też akcja 43. Zapraszamy na stronę fundacji.

kategorie: OPP
Almed - zakład rehabilitacji medycznej
Almed - zakład rehabilitacji medycznej

Almed to nowoczesny zakład rehabilitacji medycznej w Łodzi. Przychodnia oferuje zabiegi rehabilitacyjne, diagnostykę i rehabilitację domową. Siedziba zakładu mieści się w Łodzi wjazd od ulicy Kilińskiego.

kategorie: Służba zdrowia
ZSP Rusiec
ZSP Rusiec

Strona internetowa zespołu Szkolno Przedszkolnego z Ruśca w powiecie bełchatowski. Na stronie historia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele przydatnych informacji dla uczniów i ich rodziców.

kategorie: Edukacja
Edukatorek
Edukatorek

Edukatorek to miejsca w którym organizowane są spotkania dla mam, kursy super taty, warsztaty dotyczące rozwoju dzieci, imprezy dla dzieci i wiele innych. Hasło reklamowe firmy to Akademia Kreatywnego Rozwoju. Zapraszamy do łódzkiej siedziby Akademii.

kategorie: Rozrywka, Edukacja
Makaoz - domy z bali
Makaoz - domy z bali

Firma Makaoz posiada 25 letnie doświadczenie w branży. Na bogatą ofertę firmy składają się domy z bala, domy z drewna, domy szkieletowy i modułowe, domy energooszczędne, a także domki letniskowe itp.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów drewnianych firmy Makaoz.

Tagi: makaoz
Instytut Analiz Europejskich
Instytut Analiz Europejskich

Instytut Analiz Europejskich zajmuje się doradztwem europejskim, prowadzi szkolenia otwarte i zamknięte, przeprowadza badania społeczne i analizy. Odwiedź strony instytutu.

kategorie: Consulting
Semer - sklep i szkółka ogrodnicza
Semer - sklep i szkółka ogrodnicza

Strona internetowa pabianickiego sklepu ogrodniczego i szkółki ogrodniczej. Na stronie aktualna oferta, a także możliwość szybkiego zakupu towaru poprzez połączenie strony z serwisem aukcyjnym allegro.

kategorie: Ogród
Szkoła Psów K9
Szkoła Psów K9

Strona internetowa krakowskiej szkoły psów K9. Szkoła oferuje bardzo wiele różnych szkoleń, na przykład szkolenia obronne, specjalistyczne, podstawowe. Na stronie znajdą Państwo między innymi spis instruktorów, czy też bardziej szczegółowe opisy szkoleń.

kategorie: Zwierzęta, Szkolenia
Kamet-Poland
Kamet-Poland

Firma Kamet-Poland jest producentem akcesoriów do ogrodzeń. W ofercie firmy także inne akcesoria takie jak rękawice remontowe, poziomice, młotki itp. Na stronie internetowej firmy katalog jej wszystkich produktów.

Olimp Zabrze
Olimp Zabrze

Strona internetowa klubu sportowego Olimp z Zabrza. Specjalizacja klubu to kulturystyka, fitness i trójbój nowoczesny. Na stronie klubu znajdą Państwo informacje o historii, spis najbliższych zawodów, a także galerie zdjęć z zawodów organizowanych przez klub Olimp z Zabrza.


kategorie: Sport
Eko-Plan Bełchatów
Eko-Plan Bełchatów

Eko-Plan Biuro Projektowo Usługowe mgr inż. Krzysztof Łudczak zajmuje się: obsługą inwestycji, tworzeniem ekspertyz leśnych i przyrodniczych, certyfikacjami energetycznymi, rekultywacją, projektowaniem instalacji sanitarnych, inwentaryzacjami przyrodniczymi i leśnymi. Siedziba biura projektowego mieści się w Bełchatowie.

kategorie: Ogród, Środowisko
Tagi: ekoplan
Fundacja FERSO
Fundacja FERSO

Strona internetowa łódzkiej Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Fundacja prowadzi wiele projektów i działań w regionie łódzkim. Zachęcamy do odwiedzin strony fundacji i przekazanie na jej statutowe cele jednego procenta podatku.

kategorie: OPP, Edukacja
PIT 37 druk
PIT 37 druk

Strona internetowa o pit 37 druk to kompendium wiedzy podatkowej dla większości podatników. Garść informacji na temat ulg podatkowych i odliczeń. Na stronie dostępna także instrukcja wypełnienia deklaracji podatkowe PIT37.

Komfortowe apartamenty Zakopane
Komfortowe apartamenty Zakopane

Komfortowe apartamenty Zakopane - Willa położona jest praktycznie w samym centrum Zakopanego przy Krupówkach, skąd blisko do Zakopiańskich karczm. Willa Jak w domu to także rewelacyjne miejsce na wypady górskie, czy też przystań dla narciarzy.

<<Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Następna strona>>

© 2010 Select Star - Tomasz Węgrewicz