Szewband
Szewband

Szewband to producent taśm stabilzacyjnych wykorzystywanych w krawiectwie. Firma oprócz szewbandów produkuje krzywiki krawieckie. Zapraszany na stronę internetową i do zapoznania się z ofertą.

kategorie: Odzież
Nasza Okolica 24
Nasza Okolica 24

Nasza Okolica 24 to portal informacyjny stworzony dla mieszkańców Ozorkowa, Parzęczewa oraz ich gmin. W serwisie najświeższe informacje z życia gmin, informacje o imprezach, a także pokaźna baza firm z regionu. Firmy podzielone zostały na kategorie co ułatwia ich wyszukiwanie. W serwisie także forum na którym mieszkańcy mogą rozmawiać o nurtujących ich problemach.

Wieldox
Wieldox

Wieldox to firma sprzątająca z wielkopolski. W ofercie firmy Wieldox jest sprzątanie biur, domów, budynków użyteczności publicznej i wielu innych. Oprócz sprzątania firma zajmuje się także odśnieżaniem i pielęgnacją terenów zielonych.

kategorie: Sprzątanie
Uszczeltech
Uszczeltech

Uszczeltech to producent materiałów uszczelarskich takich jak: gambit, temac, frenzelit, polonit i klinger. Firma produkuje także wiele rodzai uszczelek i oringów. Zapraszamy do zapoznania się z jej ofertą.


kategorie: Przemysł
Studio Cynamon
Studio Cynamon

Studio Cynamon to firma prowadzona przez profesjonalną doświadczoną wizażystkę i stylistkę Anię Jagielską. Dodatkową ofertą firmy jest fotografia rodzinna, okolicznościowa i portretowa. Najciekawszym punktem oferty są metamorfozy fotograficzne, połączone z wizażem i stylizacją a wszystko w zaciszu domowego studia.

Transport Konsult
Transport Konsult

Strona internetowa szwedzkiej firmy tworzącej taśmociągi i rozwiązania wykorzystywane przy produkcji. Nowością w ofercie firmy są windy do wszelakich zastosowań.

kategorie: Przemysł
Lazarotte
Lazarotte

Marka Lazarotte należy do firmy Marwal, znanego i szanowanego producenta odzieży z Łodzi. Lazarotte to linia ekskluzywnych i eleganckich koszul męskich.

kategorie: Odzież, Moda
FKF Transport
FKF Transport

Firma FKF Transport świadczy usługi przewozu rzeczy i osób. FKF Transport dysponuje dużą flotą pojazdów, od autobusów, przez samochody dostawcze, vany i samochody osobowe. Na stronie firmy często pojawiają się nowe oferty promocyjne.

kategorie: Transport
Pit 37 druk
Pit 37 druk

Serwis internetowy stworzony z myślą o podatnikach, którzy na początku kolejnego roku muszą rozliczyć się z Urzędem skarbowym. Na stronie do pobrania pit 37 druk i inne formularze pit, a także program który pozwala automatycznie rozliczyć podatki.

Ramek Szwecja
Ramek Szwecja

Ramek to szwedzka firma zajmująca się produkcją elementów i pracami budowlanymi dla przemysłu i produkcji. Specjalnością firmy jest tworzenie zindywidualizowanych produktów specjalnych, rozwiązujących skomplikowane problemy techniczne.

kategorie: Przemysł
Tagi: Ramek
Badis - hurtownia zoologiczna
Badis - hurtownia zoologiczna

Badis to duża hurtownia zoologiczna. W ofercie firmy produkty wszystkich znanych marek. Firma istnieje na rynku od 1989 a jej siedziba mieści się w okolicach warszawskiego Ogrodu Zoologicznego. Firma oferuje także szkolenia dla pracowników sklepów zoologicznych.

Samira Zabrze
Samira Zabrze

Samira to salon urody w skład którego wchodzi salon kosmetyczny i fryzjerski położony w Zabrzu. W ofercie salonu wiele pozycji zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Samira wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i posiada wykwalifikowaną kadrę.

kategorie: Fryzjerstwo
IDT - Instytut Działań Twórczych
IDT - Instytut Działań Twórczych

Instytut Działań Twórczych wspiera wszystkie kreatywne działania. Fundacja została zarejestrowana w Łodzi. W chwili obecnej IDT prowadzi wiele programów, w tej chwili między innymi: słowiańska inspiracja, projekty kulturalne, czy też akcja 43. Zapraszamy na stronę fundacji.

kategorie: OPP
Almed - zakład rehabilitacji medycznej
Almed - zakład rehabilitacji medycznej

Almed to nowoczesny zakład rehabilitacji medycznej w Łodzi. Przychodnia oferuje zabiegi rehabilitacyjne, diagnostykę i rehabilitację domową. Siedziba zakładu mieści się w Łodzi wjazd od ulicy Kilińskiego.

kategorie: Służba zdrowia
ZSP Rusiec
ZSP Rusiec

Strona internetowa zespołu Szkolno Przedszkolnego z Ruśca w powiecie bełchatowski. Na stronie historia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele przydatnych informacji dla uczniów i ich rodziców.

kategorie: Edukacja
<<Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Następna strona>>

© 2010 Select Star - Tomasz Węgrewicz