Słówka
Słówka

Strona internetowa do nauki słówek angielskich, bardzo ciekawy system, uczy poprawnej wymowy i wielu słówek na różnych poziomach trudności.

kategorie: Edukacja
Eneo
Eneo

Strona internetowa firmy Eneo - Marcin Chlewicki - przedsiębiorstwo zajmuje się szeroko pojętą elektryką, instalacjami monitoringu, energią odnawialną, taką jak kolektory słoneczne, czy farmy wiatrowe. W ofercie także nagrania z drona.

kategorie: Energetyka
AlbiStyl
AlbiStyl

AlbiStyl to wyjątkowa pracownia rękodzielnicza w której wykonywane są wspaniałe zabawki dla dzieci i meble. Sprawdźcie na stronie co AlbiStyl przygotował dla Was, na pewno się nie zawiedziecie.

kategorie: Rękodzieło
Sklep Mrowisko
Sklep Mrowisko

Mrowisko to wyjątkowe gospodarstwo ekologiczne położone pod Łodzią, od grudnia 2017 roku w Mrowisko to także sklep internetowy ze zdrową żywnością właśnie z tegoż gospodarstwa.

WalzTrade
WalzTrade

Firma WalzTrade zajmuje się sprzedażą osprzętu do maszyn budowlanych i rolniczych. W ofercie firmy znajdują się takie cuda jak mieszalniki do betonu, wiertnice, czy zamiatarki.

kategorie: Motoryzacja
Składowa Zdrowia
Składowa Zdrowia

Składowa Zdrowia to nowoczesne centrum medyczne w samym sercu Nowego Centrum Łodzi, położone obok dworca Łódź Fabryczna. W centrum do dyspozycji pacjentów wiele poradni i gabinetów od diagnostycznych po zabiegowe.

kategorie: Służba zdrowia
Sklep dopoduchy
Sklep dopoduchy

Sklep internetowy z artykułami do sypialni. Znajdziesz tu ciepłe kołdry puchowe, uniwersalne kołdry całoroczne, kołdry 2w1 na cały rok, pościel, narzuty, koce, poduszki i nie tylko

Genetyka Toruń
Genetyka Toruń

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pracownia Genetyki Nowotworów z siedzibą w Toruniu zajmuje się wszelkimi możliwymi badaniami genetycznymi.

kategorie: Służba zdrowia
Maty Osłonowe
Maty Osłonowe

Największy w Polsce sklep internetowy z matami osłonowymi. Takie maty najczęściej są wykorzystywane na balkonach w blokach i innych miejscach.

Feel The Water
Feel The Water

Strona internetowa łódzkiej Akademii Pływania Feel The Water. Akademia została założona przez olimpijczyka Filipa Wypycha. Oprócz zajęć dla dzieci w ej łódzkiej szkole pływania można również przygotować się do zawodów sportowych czy triathlonu.

kategorie: Sport, Edukacja
Aine Furniture
Aine Furniture

Strona internetowa polskiego projektanta Błażeja Podkówki. Na stronie znaleźć można nowatorskie projekty mebli użytkowych. Zapraszamy

kategorie: Rękodzieło
Wolne miejsca na studia łódzkie

Są jeszcze wolne miejsca na uczelniach łódzkie. Dodatkowy nabór trwa jeszcze w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Skierniewicach.

kategorie: Uczelnie
CIB
CIB

Dostawca produktów takich jak czekolada, kakao, miazga czekoladowa, czy masło kakaowe do firm spożywczych, cukierniczych i mleczarskich. Firma z siedzibą w Pabianicach to niekwestionowany lider w tej branży.

Zaćma Czechy
Zaćma Czechy

Provisus to pierwsza Polska klinika za granicą lecząca zaćmę u polskich pacjentów. Badania kwalifikacyjne przeprowadzane są w Czeskim Cieszynie, Częstochowie i Łodzi. Wykonywane operacje zaćmy są refundowane przez NFZ. Operacje zaćmy w Czechach to prostsze niż Ci się wydaje.

kategorie: Służba zdrowia
Jacek Pełka - neurolog
Jacek Pełka - neurolog

Strona internetowa specjalisty neurologa Jacka Pełki. Na stronie można zapisać się na wizytę, sprawdzić certyfikaty lekarze i poznać opinie pacjentów. Jacek Pełka przyjmuje w tej chwili w Łowiczu i Kaliszu.

kategorie: Służba zdrowia
<<Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Następna strona>>

© 2010 Select Star - Tomasz Węgrewicz